Prindi välja Eesti Soumi 
   

Easy-UP TELK

POP-UP Telgid

 
Video

Pop Up telgid on liigendraamiga telgid mida saab kiiresti ja lihtsalt ülesseada. Tänu oma kompaktsusele on telki kerge transportida ja ladustada.

Telgiraam on valmistatud vastupidavast anodeeritud alumiiniumist. Ühenduslülid on tugevast komposiitmaterjalist. Katus ja seinad on 500D polüester kangast, mis on tule ja veekindlad ning UV kaitsega. Seinad on omavahel ühendatud lukuga, ülevalt kinnitatud velcroga (krõpsuga).

TELGI komplekti kuulub:

  • anodeeritud alumiiniumist raamistik
  • vastupidav katus
  • omavahel tõmblukuga ühenduvad seinad
  • Kinnitus komplekt (vaiad, kinnitusköied)
  • vastupidav ratastega kandekott

 

Teklide mõõdud ja hinnad:

Telgi mõõt                            

Raami mõõt ja kaal                          

Kujundus

            

Pop Up 3x3 m

40x40 kuuskant, 27 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up 3x4,5 m

40x40 kuuskant, 35 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up 3x6 m

40x40 kuuskant, 47 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up 4x4 m

40x40 kuuskant, 33 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up 4x6 m

40x40 kuuskant, 44 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up 4x8 m

40x40 kuuskant, 56 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Pop Up Kuusnurkne

40x40 kuuskant, 58 kg

pdf.jpg

TELGI HIND

Telgi põhitoonid:

Pealetrükk:

Digiprint  tehnoloogiat kasutatakse kui on soov telk täismahus üle printida. Digiprint tagab erksad värvid ja kõrge kvaliteedi. 

  • Termotrükk

Termotrükk tehnoloogia võimaldab telgile kanda mõistliku hinnaga väiksemaid kujundusi elemente. Antud tehnoloogi võimaldab telgile kanda keerulisi kujundusi kui ka fotosi. 

 

Detailne info
 
Saada päring
 

loading...

Vaata lisaks:

digiprint dokumendikaaned easy-up telk eramaa märk esitlustarvikud freesimine heijastimet.com helkur helkurid helkurid.ee helkurvest helkurvestid hoiatussilt infostendid kleebis kleebised kleebisreklaam kleepsud kristallkleebis kruusid kujundus kuumpress trükk laste helkurvestid liikelahjat24.fi Lingid lippude trükk lipud logoga helkurid magnetkleebis magnetkleebised magnetsildid mainos majanumber mastilipud ohutusvest ohutusvestid parkimiskell passiivmaja pastakad plakatid pop-up telgid promostar.fi PVC banner PVC kangas rannalipud reklaam reklaambannerid reklaamkingitus reklaamkingitus.com reklaamkingitused reklaamkleebis reklaamkonstruktsioonid reklaamstendid reklaamtahvlid rinnasildid rinnasilt roll-up rollup sildid sildinäidised silt softreflector särgid Särk t-särk telgid telk tents tikkimine trükised trükk võrkbanner õhupall õhupallid