Prindi välja Eesti Soumi 
   

Kujundus

Logo disain

 
Video

Kui soovite oma ettevõttele logo peaksite leidma vastused järgmistele küsimustele:

1. Kas mingi visioon on olemas kui jah, siis milline

2. Millised on teie põhitegevused ja kes on teie kliendid kellele logo peaks muljet avaldama.

3. Kui suur on eelarve logo loomiseks. See on oluline, sest logo on võimalik joonistada 64 euroga ja on võimalik ka 639 euroga.

Saatke meile põgus ülevaade oma soovist ja vajadusel esitame juba ise lisaküsimused.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 

loading...

Logode joonistamine

 
Video

Logode ülejoonistamist on vaja juhul kui olemasolevast logost puudub trükikõlbulik fail. Trükkimiseks, kleebiste valmistamiseks, reklaamkingituste tegemiseks on üldjuhul vaja logo vektorgraafiline fail. Ehk siis fail mille laienditeks on: *.cdr *.ai *.pdf

Kui teil ülaltoodud fail puudub, siis saatke meile olemasoleva logo pilt, seejärel saame teile pakkumise teha. Mõnikord piisab tunnikesest (29 EUR+km) mõnikord kauem aga seda saame vaadata juba konkreetse logo pealt.

Visuaalne ülevaade logo ülejoonistamisest asub siin

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Sõiduki disain

 
Video

Sõiduki disaini tellimisel tuleks eelnevalt selgeks teha, mida soovite selle disainiga edasi anda. Kas soovite tutvustada mingit brandi, toodet, veebilehekülge või edastada lihtsalt kontakte.

Kui soovite kasutada disainis fotosid, siis tuleks vaadata, kas need on sobivas suuruses olemas. Pildi resolutsioon alates 4000-st väiksemad ei taha mitte sobida autodele. Print jääb kole. Aga see oleks mõistlik täpsustada meie kujundajaga.

Kui endal ettekujutus olemas ja pilt selge, siis saatke see info meile ja teeme kujundamisele pakkumise.

Kujunduse tellimisel kehtib meil reegel, et tulemus ei tohi kunagi olla vastuolus kliendi sooviga, st et vajadusel muudame asja nii, et see saab sobilikuks.

Detailne info
Alternatiivtoode
 
Saada päring
 
loading...

Vaata lisaks:

 digiprint dokumendikaaned easy-up telk eramaa märk esitlustarvikud freesimine heijastimet.com helkur helkurid helkurid.ee helkurvest helkurvestid hoiatussilt infostendid kleebis kleebised kleebisreklaam kleepsud kristallkleebis kruusid kujundus kuumpress trükk laste helkurvestid liikelahjat24.fi Lingid lippude trükk lipud logoga helkurid magnetkleebis magnetkleebised magnetsildid mainos majanumber mastilipud ohutusvest ohutusvestid parkimiskell passiivmaja pastakad plakatid pop-up telgid promostar.fi PVC banner PVC kangas rannalipud reklaam reklaambannerid reklaamkingitus reklaamkingitus.com reklaamkingitused reklaamkleebis reklaamkonstruktsioonid reklaamstendid reklaamtahvlid rinnasildid rinnasilt roll-up rollup sildid sildinäidised silt softreflector särgid Särk t-särk telgid telk tents tikkimine trükised trükk võrkbanner õhupall õhupallid